SRÍ LANKA SPECIÁL * 55 PLUS Zájezdy Srí Lanka - Luxusní dovolená

marco-polo.cz
Kontaktujte svého odborného konzultanta +420 241 718 646
marco polo na facebooku
afrika afrika afrika afrika

ZÁJEZDY - Srí Lanka

název zájezdu: SRÍ LANKA SPECIÁL * 55 PLUS


Země:
 
Srí Lanka
Typ zájezdu: Poznávací
Podtyp zájezdu: 
Ubytování: Amaya Hills, Maalu Maalu Resort & Spa Passikudah, Aliya Resort + Spa Sigiriya, Palm Paradise Cabanas & Villas Tangalle
Strava: Dle programu
Nástupní země: Česká republika
Nástupní místo: Praha
Začátek zájezdu: 11.09.2017
Konec zájezdu: 20.09.2017
Počet nocí: 7
Průvodce: Česky hovořící
Typ dopravy: pravidelná letecká linka
Doba dopravy: 0
Cena: 
59 990,- KčOsoba ve dvoulůžkovém pokoji
2 100,- KčPříplatek - ubytování v klimatizované ville hotelu Palm Paradise Cabanas
1 200,- KčPoplatek za povinné vstupní vízum (ETA)
1 490,- KčKomplexní připojištění (část stornopoplatků, úrazy, zavazadla aj.)

Cena zahrnuje:
 
Letenku Praha - Dubai - Colombo a zpět v economy class společnosti Emirates (změna vyhrazena)
Letištní a palivové taxy známé ke dni publikování zájezdu (10.02.2017)
Ubytování 7 nocí v uvedených nebo výjimečně ve srovnatelných hotelích, 7x polopenzi
Dopravu klimatizovaným minivanem/busem, vstupy dle programu, služby kvalifikovaného anglicky hovořícího místního řidiče/průvodce
Při účasti min. 6 osob doprovod kvalifikovaného pracovníka CK z Prahy až po návrat do Prahy

Cena nezahrnuje:
 
Poplatek za povinné vstupní vízum ETA
Obědy + nápoje, spropitné a další nespecifikované náklady osobního charakteru
Případné fakultativní programy (viz jeep safari apod.)

Poznámka:
 
Tento termín a program jsme speciálně připravili pro skupinu cestovatelů preferujících stejně naladěnou a disponovanou společnost. Tedy hledající kvalitu, přiměřené tempo a další dvojice (případně jednotlivce), se kterými si budou mít o čem povídat. Na druhou stranu: těch 55 je jenom orientační číslo, nikoliv podmínka.
Pro takové z Vás jsme připravili zajímavý program, který ideálním způsobem kombinuje poznávání i relax.
Nejprve pojedeme až na úplný jih ostrova, abychom zrelaxovali v zařízení, které se vymyká běžným představám o hotelu. Zdejší zátoka má ambice splnit naše představy o opravdové pohádkové pláži.
Ve druhé části navštívíme nefalšované srdce ostrova – oblast města Kandy. Legendární Chrám Buddhova zubu, čajové plantáže, zahrada koření, botanická zahrada… a ovšem sloni.
Třetí část nás donese až na samotný východ Srí Lanky, na kouzelnou pláž v zátoce Passikudah.
Finále pak obstará opět vnitrozemí a ty nejzásadnější pamětihodnosti: ruiny královského města v Polonnaruwě, bezkonkurenční jeskynní chrám v Dambulle a především nezapomenutelný výstup na skalní komplex Sigiriya.
ČÍM SE LIŠÍME OD KONKURENCE:
* Konkrétní hotely vyššího standardu!
* Malé skupinky (již od 6 účastníků)!
* Vstupné již v ceně!
* Osobně doprovází pracovník CK, který zájezd připravil a který patří ke stejné generaci!

Cenu pro třetí osobu na přistýlce či v jednolůžkovém pokoji Vám zpracujeme na vyžádání.


  

Další termínyprogram zájezdu


Den 01: Směr Srí Lanka!
 Srí Lanka

Dnes odpoledne se sejdeme na letišti V. Havla, abychom se vydali na cestu do místa našeho přestupu pro další let do srílanského Colomba.

  
   

   

Den 02: Na ty správné zážitky je třeba si nejdříve odpočinout!
 Srí Lanka

V ranních hodinách přistaneme na mezinárodním letišti Katunayake severně od metropole Colomba, vyřídíme vstupní formality (poviné vízum) a vydáme se do kouzelné zátoky Goyambokka na samém jihu ostrova. Ubytujeme se a dáme si zasloužený relax.

 Palm Paradise Cabanas & Villas Tangalle 
   

   

Den 03: Relaxujeme v tropické zahradě
 Srí Lanka

Následující dny nás čeká opravdu hodně cestování, proto si ještě dnes budeme užívat kouzla a pohody příjemného areálu našeho hotelu.
Pro neposedné milovníky přírody můžeme zorganizovat odpolední jeep safari za divokými slony a dalšími zvířaty do Národního parku Uda Walawe.

 Palm Paradise Cabanas & Villas Tangalle 
    NP Uda Walawe NP Uda Walawe NP Uda Walawe NP Uda Walawe

   

Den 04: Směr Kandy, srdce Srí Lanky!
 Srí Lanka

Dnes začíná první poznávací blok naší cesty a nás čeká řada nádherných přírodních i historických lokalit tohoto překrásného ostrova!
Po snídani se vypravíme do pravého srdce Srí Lanky, města Kandy. Nejprve se zastavíme v historické holandské pevnosti Galle, abychom si dopřáli populární pohled z jeho hradeb. Následující cesta do hornatého vnitrozemí bude pravda trochu delší a není tudíž od věci si ji zpříjemnit zastávkou v populárním sloním sirotčinci v Pinnawale. Jedinečná příležitost vidět slony pěkně zblízka, pozorovat, jak se koupou v řece či jak jsou slůňata krmena mlékem. Apropos, bude tu příležitost nakrmit i sebe.
Odpoledne dorazíme do univerzitního městečka Peradenyia nedaleko Kandy a ubytujeme se v jednoznačně nejstylovějším hotelu na naší trase, s dechberoucím výhledem do kraje.

 Amaya Hills 
    Galle Galle Sloní sirotčinec v Pinnawale Sloní sirotčinec v Pinnawale

   

Den 05: Dopoledne provoněné čajem posléze vystřídá ruch města Kandy!
 Srí Lanka

Jestli je něco opravdu synonymem Srí Lanky, tak je to v prvé řadě slon a také čaj. To první jsme viděli včera a dnes se vypravíme za tím druhým ještě výše do hor, do cca 1.000 metrů nad mořem, kde se už pěstuje čaj nejvyšší kvality.
Převážná většina místních továren na jeho zpracování ještě pamatuje časy, kdy Srí Lanka bývala britským Ceylonem. Jednu takovou tradiční navštívíme a čeká nás exkurze, při které seznáme, jak se ze zelených lístečků stává pravý černý čaj. Malá ochutnávka a samozřejmě možnost nákupu nesmí chybět.
Nedaleko jsou malebné vodopády Ramboda Falls, pohledem na ně se pokocháme z terasy místní restaurace, kde se můžeme naobědvat.
Na odpoledne se vrátíme přímo do města Kandy. Srí Lanka vždy byla místem těžby drahých kamenů a šperkařství zde má velkou tradici, ostatně uvidíme. Nejtypičtější srílanské tance pochází také odsud, hodinová ukázka nejlepších tanečníků nesmí chybět.
Zlatým hřebem jistěže bude návštěva nejslavnějšího chrámu na ostrově, ukrývajícího posvátnou relikvii: Chrámu Buddhova zubu. V magické atmosféře večerního osvětlení to bude perfektní završení našeho pobytu v tomto místě.

 Amaya Hills 
    Kandy - Chrám Buddhova zubu Kandy - Chrám Buddhova zubu Kandy - folklorní show Vodopády Ramboda Falls Čajové království Čajové království

   

Den 06: Botanické potěšení, nádherný vzorek tamilské kultury a pak již zase moře!
 Srí Lanka

Než se s Kandy definitivně rozloučíme, ještě se projdeme krásným areálem Královské botanické zahrady: člověk nemusí být přímo botanik, aby ocenil palmové aleje, seychellské obří kokosy, pavilon orchidejí...
Míříme dál, nejprve severním směrem. V městě Matale se zastavíme u monumentálního chrámu druhé části populace ostrova - hinduistických Tamilů.
V tomto regionu se také odpradávna pěstovalo koření, další voňavá exkurze čeká: jak roste vanilka, hřebíček či skořice, co vše se z toho vytváří pro kosmetiku či ayurvedickou medicínu... A co nás zaujme, můžeme si tu koupit. Rovněž dobrá příležitost se naobědvat.
V Habaraně se stočí naše cesta na východ. V podvečer projedeme typickým tamilským městečkem Valaichchenai a jsme u další nádherné pláže Passikudah, tentokrát na východě ostrova.

 Maalu Maalu Resort & Spa Passikudah 
    Tamilský chrám v Matale Botanická zahrada v Peradenyi u Kandy Botanická zahrada v Peradenyi u Kandy Botanická zahrada v Peradenyi u Kandy

   

Den 07: Passikudah aneb malá ochutnávka pověstných pláží na východě Srí Lanky...
 Srí Lanka

Uff, to bylo zážitků, malá pauza nezaškodí. S pořádnou koupačkou v moři či bazénu, případně s nějakou příjemnou procedurou v hotelovém ayurvedickém spa centru.

 Maalu Maalu Resort & Spa Passikudah 
    Passikudah - klenot východního pobřeží Passikudah - klenot východního pobřeží Passikudah - klenot východního pobřeží Passikudah - klenot východního pobřeží

   

Den 08: Královská Polonnaruwa nás zasvětí do významné historie. A možná uvidíme divoké slony!
 Srí Lanka

Tak. A před námi jsou poslední dva dny naší cesty, které nám nabídnou ty opravdu nejzásadnější památky, bez jejichž návštěvy nemůže být cesta na Srí Lanku nikdy úplná.
Vydáme se zpět do vnitrozemí a jako první nás čeká kompaktní areál ruin druhého nejvýznamnějšího srílanského království - Polonnaruwy. Citadela s královským palácem, chrámová část, obří stúpy a především Gal Vihara se sochami Buddhy vytesanými přímo do skály, vše z XI.-XIII. století.
Než dorazíme do místa našeho závěrečného pobytu, budeme projíždět oblastí, kde odpradávna migrují divocí sloni. Budou-li pro to příznivé klimatické podmínky, můžeme si domluvit coby fakultativní program jeep safari do NP Minneriya či rezervace Kaudulla. V optimálním případě je šance spatřit desítky těchto nádherných zvířat.

 Aliya Resort + Spa Sigiriya 
    Polonnaruwa NP Minneriya Polonnaruwa Polonnaruwa

   

Den 09: To nejlepší nakonec: skalní komplex Sigiriya a jeskynní chrám v Dambulle
 Srí Lanka

Poslední ráno naší cesty si trochu přivstaneme a využijeme faktu, že náš hotel je pouhých cca 20 minut jízdy od Sigiriye. Toto místo je spjato s pátým stoletím a řadou legend. Projdeme areálem zahrad, vystoupáme k neuvěřitelným freskám a od Lví brány vede závěrečné kovové schodiště na vrchol. Tam musíme být!!!
Po návratu do hotelu se teprve nasnídáme, trochu odpočineme a přijde finále, jehož historie je ze všech navštívených míst nejstarší. Vždyť dějiny jeskynního chrámu v Dambulle se začaly psát již před naším letopočtem! 5 nádherně vyzdobených jeskyní, to musíme vidět!
Zbytek dne jistě přijde vhod trocha relaxu. Pokoje máme k dispozici až do odjezdu.
Večer nastane finální přesun na letiště, kde bychom měli být cca tři hodiny před odletem.

 Aliya Resort + Spa Sigiriya 
    Jeskynní chrám v Dambulle Jeskynní chrám v Dambulle Jeskynní chrám v Dambulle Sigiriya Sigiriya Sigiriya

   

Den 10: Domů...
 Srí Lanka

V nočních hodinách opustíme Srí Lanku, abychom - po přestupu - okolo poledne přistáli opět v Praze.

  
    Ayubowan!

   

Hotely:


název hotelu:
 

Amaya Hills


Země:
 
Srí Lanka
Lokalita: Vnitrozemí
Popis: Naše mínění:
Naší CK tradičně využívané zařízení – dříve jako Le Kandyan – bývá ne neprávem označováno „Palácem v oblacích“. Velmi vysoký standard služeb umocňuje vynikající lokalita – jednak jako základna pro poznávání regionu (město Kandy, Královská botanická zahrada, výchozí bod pro cestu do hor), ale i krásná atmosféra: Například rána jsou zde neopakovatelná... Jen nezapomeňte lehký svetřík, u večeře se může hodit!

Poloha:
V kopcích nad Kandy (cca 600 m n.m.) v oblasti Peradenyia, ve stráni s monumentálním výhledem na hory v centrální části ostrova, uprostřed bohaté vegetace.

Spojení:
Viz naše poznávací zájezdy na Srí Lanku.

Hotel:
Ve starosrílanském palácovém stylu postavená budova o několikadvoupatrových křídlech má centrální část se vzdušnou lobby/recepcí a sluneční terasou s bazénem, pool barem, lehátky, slunečníky a osuškami (vše v ceně). 2 restauranty, 2 bary, obchůdky, velké konferenční centrum, unikátní noční klub Garage (otevřen o víkendech). V pěším dosahu od hotelu se nachází čajová plantáž a původní továrna na zpracování čaje.

Pokoje:
Rovná stovka kvalitních pokojů (všechny s výhledem do údolí) majících koupelnu/WC, klimatizaci, telefon, sejf, Sat-TV, minibar a varnou konvici (káva/čaj). Balkon či terasa.

Aktivity:
Výborné ayurvedické centrum, squash, biliár (vše za úhradu). Bezplatně fitness, stolní tenis.

Stravování
Polopenze (snídaně buffet, večeře buffet nebo výběr z menu).
Typ ubytování: hotel
Poloha: Na horské samotě
Úroveň: 4*
Vybavení: 24-hod.servis
Sport v místě: tenis, stolní tenis, squash, půjčovna kol, biliard, bazén
Sport v okolív: 


  

fotografie hotelu

 
Noční klub Le Garage v podzemí hotelu

Noční klub Le Garage v podzemí hotelu

Hotely:


název hotelu:
 

Maalu Maalu Resort & Spa Passikudah


Země:
 
Srí Lanka
Lokalita: 
Popis: Naše mínění:
Jedná se o opravdu unikátní resort postavený ve stylu tamilské rybářské vesnice na nejlepším místě v centru zátoky. Kvalitní ubytování, špičková gastronomie, velmi příjemný personál a především nádherná pláž zvoucí jak ke koupeli tak k dlouhým vycházkám... Dle našeho mínění nejlepší volba pro pobyt na východě Srí Lanky!

Poloha:
Cca 30 km severně od městečka Batticaloa se nachází malé městečko Valaichchennai, u kterého se silnice z Habarany a Polonnaruwy napojuje na pobřežní komunikaci. Cca 5 km od něj je zátoka Passikudah a hotel je přímo v jejím centru.

Spojení:
Z mezinárodního letiště u Colomba cca 7-8 hodin via Dambulla či Kandy. Silnice via Dambulla je poměrně kvalitní, ale je zde celou cestu limit 70 km / hod.
Též viz naše poznávací zájezdy na Srí Lanku.

Hotel:
Velmi netradičně koncipovaný hotel má relativně jednoduché vybavení: recepce se základním servisem, restauraci, bar, bazén s dětskými částmi, karaoke/bar. V r. 2013 byl otevřen druhý plážový restaurant a nový poolbar a obchůdek se suvenýry. Připojení na internet prostřednictvím placené karty, WiFi o blasti recepce a restaurace.

Pokoje:
Po obvodu areálu se táhnou 2 řady nakoso (vždy alespoň částečný výhled na moře) postavených patrových vilek - vždy 1 pokoj v přízemí a 1 v patře, se samostatným vchodem. Obsahují celkem 36 pokojů Deluxe (cca 46m2), z nichž většina těch horních má navíc v podkroví Attic Room se 2 lůžky pro děti (lze zde tedy ubytovat i čtyřčlennou rodinu).
V každém pokoji je LCD TV se satelitním příjmem, klimatizace (attic room má samostatnou), ventilátor, minibar, telefon, sejf, varná konvice (káva/čaj), velká koupelna s vanou, otevřenou sprchou, 2 umyvadly, fénem a WC. Krytý balkon/terasa. V čele jsou směrem k moři obrácena 2 dvojčata vilek se Suites (horní mají opět Attic Room). Kromě nejlepšího výhledu mají navíc uprostřed terasu s malým bazénkem (vždy pro celou čtveřici suites) a v koupelně vířivku.

Aktivity:
Za úhradu komfortní Ayur Vie Spa, možnost půjčení kol, výlety, šnorchlování.

Stravování:
Polopenze - snídaně a večeře formou buffetu (vyjímečně v případě nízké obsazenosti výběr z menu). V poledne možnost a la carte (ve vl. režii).
Typ ubytování: hotel
Poloha: Přímo na pláži
Úroveň: 4* plus
Vybavení: 
Sport v místě: 
Sport v okolív: 


  

fotografie hotelu

 
Deluxe s Attic Room

Deluxe

Restaurant

Deluxe / Suite

Attic Room v podkroví

Koupelna

Koupelna

Bazének - SuiteHotely:


název hotelu:
 

Aliya Resort + Spa Sigiriya


Země:
 
Srí Lanka
Lokalita: Vnitrozemí
Popis: Naše mínění:
Projekt hotelu má ambice stát se nejlepším zařízením v regionu Dambulla-Habarana-Sigiriya. Je vyšperkován řadou unikátních detailů, má fantasticky řešený bazén sloužící k relaxu a především výhled na skálu Sigiriya je neopakovatelný. Apropos: Slon je leitmotivem hotelu, slon, který touto oblastí odpradávna migruje, slon, jenž se sinhálsky řekne ALIYA...

Poloha:
V tzv "Kulturním trojúhelníku" v centru ostrova coby ideální výchozí pozice pro návštěvu Polonnaruwy, Dambully, NP Minneriya, případně Anuradhapury a především skalního komplexu Sigiriya.

Spojení:
Viz naše poznávací zájezdy na Srí Lanku.

Hotel:
Na konci roku 2013 zcela nově otevřený hotel renomovaného hotelíéra (viz též Amaya Lake, Maalu Maalu aj.) má hlavní centrální budovu s recepcí, lobby, hlavním restaurantem a barem. Z hlavní budovy se po schodišti sestoupí na velkolepou terasu s rozměrným bazénem. Raritou je Paddy Museum s expozící téměř třítisíciletých tradic pěstování rýže na Srí Lance. Zde je také další malý restaurant.

Pokoje:
Vysoce kvalitní ubytování nabízí 96 prostorných pokojů (52m2) umístěných po čtyřech v patrových pavilonech. Každý pokoj má velkou předsíň, koupelnu s vanou a sprchovým koutem, WC, fén, v pokoji pak minibar, klimatizaci, sejf, Sat-TV, pokrytí WiFi, terasa či balkon. pro fajnšmekry je zde 18 stejně vybavených a zastřešených luxusních stanů.

Aktivity:
Krytý badmintonový kurt a fitness. Samozřejmostí je špičkové welness centrum zaměřené na ayurvedické procedury Ayur Vie Spa (za úhradu).

Stravování:
Pro obvyklou polopenzi snídaně a večeře formou buffetu, při nízké obsazenosti vyjímečně večeře výběr z menu. Během dne možnost stravování a la carte (za úhradu).
Typ ubytování: hotel
Poloha: Nedaleko historických památek
Úroveň: 4* plus
Vybavení: 
Sport v místě: 
Sport v okolív: 


  

fotografie hotelu

 
Místní specialita - varianta ubytování v luxusních stanech

Místní specialita - varianta ubytování v luxusních stanech

Některé pokoje Deluxe mají podkrovní Attic room pro rodiny

Základní kategorií ubytování jsou pokoje Deluxe

Základní kategorií ubytování jsou pokoje Deluxe

Základní kategorií ubytování jsou pokoje Deluxe

Základní kategorií ubytování jsou pokoje Deluxe

Místní specialita - varianta ubytování v luxusních stanech

Místní specialita - varianta ubytování v luxusních stanech

Místní specialita - varianta ubytování v luxusních stanech

Základní kategorií ubytování jsou pokoje Deluxe

Základní kategorií ubytování jsou pokoje Deluxe

Základní kategorií ubytování jsou pokoje Deluxe

Základní kategorií ubytování jsou pokoje Deluxe

Aliya znamená sinhálsky SLON

Aliya znamená sinhálsky SLON

Místní specialita - varianta ubytování v luxusních stanech

Areál hotelu má své kouzlo za denního světla

Areál hotelu má své kouzlo za denního světla

Základní kategorií ubytování jsou pokoje Deluxe

Základní kategorií ubytování jsou pokoje Deluxe

Hotelový restaurant s famózním výhledem

Spa... je libo masáž či jinou proceduru?

Špičkový bazén s báječným výhledem

Špičkový bazén s báječným výhledem

Spa... je libo masáž či jinou proceduru?

Pohled na hlavní budovu s restaurací, barem a recepcí

Špičkový bazén s báječným výhledem

Areál hotelu má své kouzlo za denního světla

Hotelový restaurant s famózním výhledem

Součástí hotelu je expozice pěstování rýže a zemědělství vůbec

Součástí hotelu je expozice pěstování rýže a zemědělství vůbec

Špičkový bazén s báječným výhledem

Špičkový bazén s báječným výhledem

Špičkový bazén s báječným výhledem

Součástí hotelu je expozice pěstování rýže a zemědělství vůbec

Základní kategorií ubytování jsou pokoje Deluxe

Základní kategorií ubytování jsou pokoje Deluxe

Hotelový restaurant s famózním výhledem

Hotelový restaurant s famózním výhledem

Hotelový restaurant s famózním výhledem

Součástí hotelu je expozice pěstování rýže a zemědělství vůbec

Součástí hotelu je expozice pěstování rýže a zemědělství vůbec

Součástí hotelu je expozice pěstování rýže a zemědělství vůbec

Magická večerní atmosféra

magická večerní atmosféra

magická večerní atmosféra

Krom těla je třeba také zaměstnat hlavu...

Výstup na Sigiriyu nestačil? Nu prosím...

Výstup na Sigiriyu nestačil? Nu prosím...

Hotelový restaurant s famózním výhledem

Hotelový restaurant s famózním výhledem

Hotelový restaurant s famózním výhledem

Hotelový bar

Hotelový bar

Hotelový restaurant s famózním výhledem

Je libo zařídit snídani u bazénu..?

Je libo zařídit snídani v zahradě..?

Je libo zařídit snídani s výhledem na rýžová pole..?

Jóga zklidní Vaši mysl i tělo

Jóga zklidní Vaši mysl i tělo

V areálu můžete potkat stylovou rikšu

Spa... je libo masáž či jinou proceduru?

Spa... je libo masáž či jinou proceduru?

Spa... je libo masáž či jinou proceduru?

Aliya znamená sinhálsky SLON

Aliya znamená sinhálsky SLON

Některé pokoje Deluxe v horním podlaží mají navíc podkroví - tzv. Attic Room, vhodné pro rodiny.

Areál hotelu má své kouzlo za denního světla

Hotely:


název hotelu:
 

Palm Paradise Cabanas & Villas Tangalle


Země:
 
Srí Lanka
Lokalita: Tangalla
Popis: Naše mínění:
Hledáte nádhernou zátoku, fantastickou tropickou zahradu s neuvěřitelně stylovými chatkami (cabanas), kvalitní jídlo, velmi dobrý servis pod vedením německých majitelů, klid, pohodu? Tady budete správně. Nebude Vám jistě chybět televize (ale WiFi v areálu funguje), klimatizace (chatky jsou kryté vegetací a mají důmyslný systém přirozené ventilace podpořený stropním ventilátorem), tenisový kurt, vodní sporty ani nákupní centra. Zato vás tu budou obveselovat všudypřítomné veverky, řada ptáků včetně majestátných orlů, neškodní varani a občas proběhne tlupa opic hulmanů. Hotel má v názvu "paradise" a není to až tak nadnesený výraz...

Náš tip:
90 minut pohodlné jízdy a jste v Národním parku Uda Walawe, kde je nejvíc divokých slonů na Srí Lance. Cca půl hodiny jízdy se nachází pověstný skalní chrám Mulkirigala.

Poloha:
Na samém jihu ostrova mezi Tangalle a Dikwellou u malebné a skalisky ohraničené zátoky Goyambokka s půvabnou pláží s dobrým vstupem do vody, v mírném svahu porostlém bohatou vegetací. Areál je rozprostřen prakticky podél celé zátoky a od pláže je oddělen plůtkem, který spolu s bdělou ostrahou zabraňuje vstupu neubytovaným. Vzdálenost cca 300m od hlavní pobřežní silnice zajišťuje dostatečný klid.

Spojení:
Při využití Southern Expressway Colombo-Matara cca 4 hodiny od mezinárodního letiště Colombo. Z druhého, bohužel velmi málo aerolinkami využívaného mezinárodního letiště Matala u Hambantoty cca 90 minut.

Hotel:
Zátoku Goyambokka u Tangalle v osmdesátých letech "objevil" a postupně osídlil sympatický německý pár, který zařízení vdechl jeho unikátní styl a dodnes je provozuje. Je tu recepce, u které funguje pokrytí WiFi a která zajistí standardní služby (směnárna, sejfy, taxislužba, výlety apod.). Vedle ní je malá herna se stolním tenisem či šipkami. Hlavní restaurant s barem otevírá již v půl osmé ráno a funguje cca do desáté večerní. Ve druhé části areálu na mírném návrší je unikátní trojúhelníkový bazén a malá a la carte restaurace. Plážové osušky obdržíte na recepci (oproti depozitu), matrace máte ve svých chatkách. U bazénu jsou lehátka a slunečníky.

Pokoje:
Dvacítka chatek "cabanas" s oktagonálním půdorysem na sloupcích je zcela z přírodních materiálů. Vstup je přes prostornou terasu s proutěnými křesílky. Okna mají jednoduché dřevěné mříže, nemají sklo ale okenice. Uvnitř je dvoulůžko kryté moskytiérou, stolek s křesílky, šatní skříně. V koupelně je standardní splachovací toaleta a sprcha s teplou vodou (průtokový ohřívač). V těchto chatkách lze ubytovat max. 2 osoby. Několik cabanas je prostornějších a mají třetí lůžko rovněž kryté moskytiérou. Pro náročnější klientelu je určeno 6 luxusnějších vilek poblíž bazénu - ty mají regulérní skleněná okna, komfortnější koupelnu, klimatizaci, ledničku a varnou konvici (káva, čaj). Čtyři vilky mají vždy dva samostatné pokoje: v přízemí třílůžkový a v patře dvoulůžkový. Další dvě vilky jsou určeny vícečlenným rodinám.

Aktivity:
Půjčovna kol, malé spa s ayurvedickými masážemi (za úhradu).

Stravování:
Cabanas: polopenze v hlavním restaurantu. Snídaně je servírovaná (káva/čaj, šťáva z čerstvého ovoce, ovoce, toasty, vejce v různé úpravě, jogurt "curd" s medem, marmeláda, máslo). Každé ráno je rovněž na tabuli informace ohledně menu k večeři - změna je možná na vyžádání dle jídelního lístku a to do 14:00 hod. Obědy a la carte. Villas: snídaně v restauraci u bazénu. Při polopenzi oběd či večeře tamtéž.
Typ ubytování: hotel
Poloha: Přímo u pláže
Úroveň: 3*
Vybavení: 
Sport v místě: 
Sport v okolív: 


  

fotografie hotelu

 
Ráno na pláži

Vstup na pláž

Restaurant s barem

Villa

Villa

Villa

Dnešní animační program zajišťuje otec Hulman se svojí rodinou...Nezávazná objednávka zájezdu 11.09.2017-20.09.2017

*Příjmení:
*Jméno:
Titul:
*Obec:
*Telefon:
Fax:
*Email:
*Počet osob:
Osoba ve dvoulůžkovém pokoji (59 990,- Kč)   osob  
Příplatek - ubytování v klimatizované ville hotelu Palm Paradise Cabanas (2 100,- Kč)   osob  
Poplatek za povinné vstupní vízum (ETA) (1 200,- Kč)   osob  
Komplexní připojištění (část stornopoplatků, úrazy, zavazadla aj.) (1 490,- Kč)   osob  
Cena celkem   Kč 
Pole označená * je nutno vyplnit.
Telefonní číslo uvádějte přednostně mobil.
odeslat


novinky

doporučujeme

APRIL COUPLE OFFER: Trou Aux Biches
APRIL COUPLE OFFER: Trou Aux Biches
Mauricius
Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa
01.04.2018-08.04.2018
Se snídaní,

 29950,- Kč
Srí Lanka: Dvě tváře jedné krásky
Srí Lanka: Dvě tváře jedné krásky
Srí Lanka

24.09.2018-05.10.2018
Polopenze, pravidelná letecká linka

 75990,- Kč
Pohodová Panama s českým průvodcem s možností prodloužení na ostrově Aruba
Pohodová Panama s českým průvodcem s možností prodloužení na ostrově Aruba
Panama

01.03.2018-09.03.2018
Se snídaní, Dle programu, pravidelná letecká linka

 59900,- Kč
Putování Mexikem (nejen) pro 55+ s českým průvodcem
Putování Mexikem (nejen) pro 55+ s českým průvodcem
Mexiko

26.11.2018-11.12.2018
Se snídaní, pravidelná letecká linka

 69900,- Kč